City.com Чорна П'ятниця 2022

0 0 0
145днів
:
15годин
:
22хвилин
:
37секунд
City.com
5 из 5 (1 голосов)
5 5 1

Чорна п'ятниця в City.com.ua

Один з мережевих магазинів, які допомагають значно спростити життя споживачам, за допомогою розміщення на своїх сторінках різних електронних девайсів від відомих брендових марок - City.com.ua. При досить великому товарообігу, магазину вдається демонструвати низькі ціни і максимально вигідні умови для покупця.

Продукція магазину

Сітіком представляє товари від таких виробників зі світовим ім'ям, як LG, Meizu, Applе, Samsung, Xiaomi, Asus, Dell. У каталозі магазина можна швидко знайти цікаву для вас модель, підібрати що-небудь ексклюзивне, подивитися нові надходження, порівняти цінову політику з рядом інших реалізаторів. Всі продукти, назви яких заявлені на сайті, є на складі. Слід зазначити, що у магазина досить швидка і оперативна служба доставки. Тут також можна придбати уцінену електроніку, пристрої, пущені на продаж після ремонту. У кожному розділі в окремій графі прописані знижки на ті чи інші товари, а також програми лояльності, що діють для постійних клієнтів. У магазині продають:

  • смартфони, що працюють на декількох типах операційних систем;
  • всі аксесуари, необхідні для них (навушники, перехідники, моноподи, зарядні пристрої);
  • лептопи;
  • планшети і електронні книги;
  • техніку, що використовується при відео і фотозйомки, а також всі додатки до неї (штатив, мікрофони, спалахи);
  • різновиди електротранспорту - гіроборди.

Коли на носі найбільший розпродаж в світі, сайт перетворюється і тепер уже основне місце відводиться саме акціям і бонусам. Чорна п'ятниця з нетерпінням чекає моменту, щоб увірватися в ваші гаманці! Чорна п'ятниця в City.com.ua фактично відкривається 23 листопада 2022. В кіберпонеділок ще є можливість докупити або ж тільки почати діяти.

Чого очікувати в цей час?

Пропонують великі знижки на смартфони, планшети, аксесуари і комплектуючі до них. У програмі феєричного Сейлем розіграші купонів і призів, а також стовідсоткова можливість безкоштовної доставки в якості подарунка.

Чорна п'ятниця - подія, до якої потрібно підготуватися обгрунтовно. Зрозуміло, що божевільне падіння цін може запаморочити голову навіть самому розміреному і врівноваженому покупцеві. Шопомания захльостує всіх з головою! Тому відкладіть заздалегідь необхідну суму на обновки, а найкраще складіть план. Такі глобальні розпродажі - це реальний шанс зробити вигідне придбання!

комментарии пользователей