Чорна П'ятниця на Книги

0 0 0
272днів
:
0годин
:
31хвилин
:
27секунд

Популярні магазини

  • Avtozvuk
  • Intimo
  • Parfumcity
  • Империя Сантехники
  • Eldorado
  • Интернет-магазин N1 в Украине
  • Born2be
  • Айхерб

Відео

Будь першим в розсилці!

КОЛИ 27-го ПОЧНУТЬСЯ ЗНИЖКИ!!

Хочете додати свій магазин?

Ваше ім´я:
Ваш e-mail:
Текст повідомлення:
Введіть цифри з малюнка:
169магазинів
55526знижок
92543товарів

комментарии пользователей

Чорна п'ятниця книги

Якби Вільям Шекспір був живий, він обов'язково написав би пару сонетів, присвятивши їх Black Friday. А його Джульєтта з Ромео, замість драматичної сцени з отрутою і кинджалом, спокійно бродили б по супермаркетам б де-небудь в районі Парижа. І ніяким б родичам не було до них діла, і вони не завадили б їм бути разом. Але все це так - заради красного слівця сказано було. Перейдемо до головного - покупці книг в період чернопятнічного Сейлу!

Коли чекати і що преложат?

Немає кращого дня для покупки улюблених книг, ніж наближається Чорна п'ятниця. У 2020 року глобальна розпродаж стартує 23 листопада. Знижки будуть всюди, від вас буде потрібно тільки список літератури і трохи часу на те, щоб вчасно знайти потрібний вам роман чи детектив.

Немає на світі більш практичного і недорого подарунка, ніж книги, чорна п'ятниця пропонує найширший асортимент друкованої та цифрової продукції з найвищими знижками. Це саме той подарунок, який ти можеш вручити друзям, не витративши при цьому багато грошей. І головна фішка в цій справі - ви своїм подарунком будете людей робити краще, добрішими. По крайней мере, якщо ви вибрали саме цей сегмент літературної творчості.

Останнім часом читачі все частіше вважають за краще купувати електронні гаджети. По-перше, вони дешевше друкованих видань. По-друге, це дуже зручно, тому що вподобаний твір завжди буде під рукою, і може читатися фактично всюди, економлячи при цьому час. Зрештою, електронна книга - це просто зручно.

Її легко завантажити, а низькі ціни в період розпродажів тільки радують, а текст в подальшому можна ще й друзям перекачати. Також книги в цифровому форматі легко купувати за кордоном, і це справжній рай для поліглотів, які можуть захлинаючись прочитати романчик Стівена Кінга в оригіналі всього-на-всього за кілька днів.